Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

Yurt dışından alışveriş mümkün mü/mantıklı mı?

Arkadaşlar trek Inn den sipariş vermek colombia mont sipariş vermek istiyorum.
Herkez kargo ile ilgili yorum yapmış. Ürünler orijinalmi yoksa emitasyonmu? Hiç alışveriş yapıp mağdur olan yada memnun kalan varmidir.
Üründen memnun kalmadığımiz taktirde iade edip paramızı geri alabiliyor uyuz. Aydınlatabilir seniz sevinirim

ürünler orjinal, kargo sıkıntısız. ben çok memnunum.

iade edersen gönderim ücretini karşılaman gerekir bu da neredeyse ürün bedeli kadar olur.
PTT kargo 54 TL ücret alıyor gonderimde. İade ederken dahami fazla alıyorlar ki ürün bedeli kadar dediniz.
Colombia mont sipariş edecegim resimlerde oriinal gibi duruyor ama bu ürün burada 1200 TL. Bu sitede ise neredeyse üçte bir fiyatına. Haliyle düşünüyor insan. Yinede yorumunuz için tesekkurler

PTT kargo 54 TL ücret alıyor gonderimde. İade ederken dahami fazla alıyorlar ki ürün bedeli kadar dediniz.
Colombia mont sipariş edecegim resimlerde oriinal gibi duruyor ama bu ürün burada 1200 TL. Bu sitede ise neredeyse üçte bir fiyatına. Haliyle düşünüyor insan. Yinede yorumunuz için tesekkurler

aynen alım ucuz gönderim pahalı..

türkiye dünyanın en pahalı ülkesi diye boşuna demiyorlar. almanya'da hollanda'da senin 3 katın kazanan adam buranın 1/3 fiyatına ceket de alıyor araba da.

Trekkinn e mammut montlar Türkiye'de sportive de satilanlardan bile pahalı, bu normal mi. Sezon sonunda mı orada çok ucuzlama oluyor , sezon sonunu mu takip etmeliyim acaba

Trekkinn e mammut montlar Türkiye'de sportive de satilanlardan bile pahalı, bu normal mi. Sezon sonunda mı orada çok ucuzlama oluyor , sezon sonunu mu takip etmeliyim acaba

https://www.trekkinn.com/outdoor-mountain/mammut-trovat-tour-2-in-1-hs/136115295/p buna baktım sportive'de 1100 lira.. trekkinn'de 842 lira..

bir de sportive hakkında çok fazla şikayet var. stokta varmış gibi gösterip malı gönderemiyormuş vs.. illa alacaksanız mağazasından görerek alın. https://www.sikayetvar.com/sportivecomtr-spormarketimcom

Sportive 'e hiç güvenim yok zaten. Geçen sene indirim girdiğinde son kalan ürünlerden denk getirdim mammut broad peak hooded montu aldım, orta yerine alarm etiketi takılı geldi. Faturayla gitsem LCW den falan söktürsem dedim bu sefer iğnenin kalın olduğunu biliyorum oradan tüyler pıtır pıtır atacak , sinirlendim geri gönderdim

columbia "casual wear" dedikleri, günlük giyim üreticisi bir firma. bizdeki lc waikiki'nin amerikan muadili desek yeridir. tavsiye işi çok uzun bir mevzu. ihtiyaçların, bu iş için ayırdığın bütçe, vs. bilmek gerekir. istersen bunun için ayrı bir başlık aç.

Mont geldi, aslında geleli çok oldu ama yazmayı unuttum size. Keyifli bir alışveriş oldu. Orjinal ürünü Türkiye’den 400TL ucuza mal etmiş oldum. 65TL yani %18 Vergi + 5TL gümrük açma kapama kontrol bedeli aldılar. 30 Euro altına vergi yokmuş. Bilginiz olsun.

merhaba, tradeinn (snowinn) sitesine kredi kartlarımı kabul ettiremiyourm bir türlü, visa ve master kartlar için ayrı ayrı denedim kartlar yurtdışı internet alışverişine açık limit sorunu yok ama siteden sürekli g-hata mesajı alıyorum.
bu sorunu yaşamış olan var mı bu site için?

merhaba, tradeinn (snowinn) sitesine kredi kartlarımı kabul ettiremiyourm bir türlü, visa ve master kartlar için ayrı ayrı denedim kartlar yurtdışı internet alışverişine açık limit sorunu yok ama siteden sürekli g-hata mesajı alıyorum.
bu sorunu yaşamış olan var mı bu site için?
İsim soyisim adres gibi bilgileri Türkçe karakter kullanmadan girdiğinize emin olun. Normal kredi kartıyla alışveriş yapıyorum, hiç problem yaşamadım. Sanal kart hiç denemedim. Belki alışveriş edip de harcama itirazı yapanlar sıklaştıysa bu durumdan usanıp komple alışveriş olayını bizim millete kapamış olabilirler, bilmiyorum.

İsim soyisim adres gibi bilgileri Türkçe karakter kullanmadan girdiğinize emin olun. Normal kredi kartıyla alışveriş yapıyorum, hiç problem yaşamadım. Sanal kart hiç denemedim. Belki alışveriş edip de harcama itirazı yapanlar sıklaştıysa bu durumdan usanıp komple alışveriş olayını bizim millete kapamış olabilirler, bilmiyorum.
Dün bir ürün almıştım. Türkiyeye ürün gönderimi açık tradeinn sitelerinin. Dediğiniz gibi üstad Türkçe karakter sorunun olabilir.

Arkadaşlar bende trekkınn sitesinden uzun zamandır alış veriş yapıyorum çanta ekipman vb. bir çok alış verişim oldu. Gayet uygun bir site en son aldığım millet trident goretex 2018 outdoor ayakkabı ayağıma olmadı bir kez evde denediğim hiç giyilmemiş etiketleri ile sıfır kutusunda olan ayakkabıyı düşünen olursa gümrük vergisi dahil bana maliyetinin altında bir tutara kullanacak bir arkadaşa verebilirim ayakkabı 42 numaradır.

https://www.trekkinn.com/outdoor-mo...Vab7tCh0RqwSaEAQYAiABEgIQQPD_BwE&gclsrc=aw.ds

Son düzenleme:
Rei'den 324 dolara bir çadır sipariş etmeyi düşünüyorum. Kargo'nun 11-30 ocak 2019 arası ücretsiz olduğu yazıyor site'de acaba Türkiye'ye gönderirkende kargo ücreti ücretsiz mi? Kaç tl gümrük vergisi gelir tahmini sipariş verirsem? Onun dışında bir para öder miyim sizce? Rei'de alışveriş yaparsam tavsiye verecek var mıdır?

Geri