Uyku Tulumu secimi, Konfor +5 / -5 °C

Selam,

Abi tulumu 1.400 tl ye aldım, hala kullanmadığımdan bir inceleme yazısı yazamadım tabii. Havalar da çok güzel gidiyor istanbulda, biraz soğusa matın üstünde balkonda yatıp bakıcam nasıl diye ama olmuyor :)
Dün arkadaşa göstermek için çıkarmıştım, bir kaç fotoğrafını çektim buraya koyuyorum. Daha iyi alternatifler vardır illaki, ama hem alalı zaman geçti, hem de ne bileyim beğendim ben bu tulumu.
Bir de ben internetten alışveriş yapamıyorum, kıyafet tulum vs ne bileyim, bakıp dokunmam lazım. Eskiden bir sorun yoktu ancak son zamanlarda firmalar kullanılmış, iade, 2. kaliteleri internetten satmaya başladılar, güvenim kalmadı online alışverişe Türkiyede.

@aganta burina burinata hocam tulumu alırken baktım, su geçirmez torbasında çok sıkıştırmadan saklamışlar, sordum neden böyle yapıyorsunuz, neden dışarıda asmıyorsunuz diye, satıcı arkadaş yapamıyoruz çünkü artık millet buraya tulum mat vs kamp gereçleri almaya değil kışlık mont ayakkabı almaya geliyor, asınca da bilmeyenler ne güzelmiş diyip çekip koparıyorlar kopçasından, o yüzden saklıyoruz dediler. Hatta gariptir, tulum alıcam diyince adamlar sevindiler işten anlayan biri geldi diye.

Dediğim gibi, ilk kullanımımdan bi inceleme yazısı yazıcam.

Buyrun fotoğraflar:

hacım belki de bu ördek tüyü meselesinde kulaktan dolma bilgilerle ön yargılı olabilirim. Kütür kütür iyi bir tuluma benziyor. Güle güle kullan. Kampta çeşitli açılardan fotoğraflarsan, fermuarı açık kapalı, çadırda serili, sıkıştırma torbasında, ısı değerleri bir sürü açıdan (uzaktan) fotoğraflarsan çok sevinirim. Güzel bir inceleme yazar başkalarını da bilgilendirmiş oluruz.

@aganta burina burinata abi zahmet olacak ama senden de benzer bi çalışma bekliyorum :) o içinde kim bilir neler olan envanteri okuyucuyla buluşturmamız lazım :D

Geri