Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

Trekkinn.com sitesinden alışveriş yapacak aranıyor

hmm

Yeni Üye
Trekk inn sitesinden beraber alisveris yapip kargoyu bölüşelim diyorum,bir de 510 liralik bir urune kac TL vergi biner?

Ürün + kargo toplamının %18 kadarından vergi ödüyorsunuz Ptt kargo görevlisine kapıda.

Kargo bedeli 20-30 TL kadar gözüküyor. Bütün markalarda var özellikle arc'teryx in tüm ürünleri gözüküyor. Hiç alışveriş yapıp alan oldumu acaba merak ettim

defalarca alışveriş yaptım hiç birinde sıkıntı çıkmadı. tek sıkıntı bizim gümrüğün yavaş çalışması. yoksa Allah için adamlar ertesi gün gönderiyor, 2-3 gün sonra ürün gümrüğe giriyor.

arkadaşlar trekkinn de alışverişlerde coins veriyor. Ne kadar coins var nereden görebiliyoruz ve bunu nasıl kullanıyoruz? Ben ürün satın alırken coins kullanımına dair bir yer göremedim de.

Arkadaşlar bişey sorabilirmiyim snowinn den kayak takimi alicam 5bin tl değerinde ama kredi kartiyla ödeme yapmaya çalişinca hata veriyor (kredi kartim yurt dişina açik) başka bir banka kartiyla denediğimde yine ayni hata ile karşilaştim problem ne olabilir başka hangi yöntemle alişveriş yapabilirim?

Bazı bankalar 3d güvenlik seçeneği olmayan sitelerden alışverişe izin vermiyor. Ben de aynı problemi yaşamıştım. Ziraat bankasını aradığımda boyle bir uygulamaları oldugunu söylediler. Başka bir kredi kartı ile deneyip aldım.

Geri