Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

Trekkinn.com sitesinden alışveriş yapacak aranıyor

Benim alışverişler 20 yi geçmiştir. En üstteki sipariş hariç hepsini aldım. Yorum da yaptım hepsine. Payment Methods kısmında ben kredi kartı seçeneğini seçip ödüyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 375

Ekli dosyayı görüntüle 377

Ekli dosyayı görüntüle 378

Ekli dosyayı görüntüle 379

Ekli dosyayı görüntüle 380

üüü hey maşallah. hocam madem öyle, hemen şunu yapıver. en üstteki sipariş için contact/messages tıklayıp adamlara bir mesaj at. şu kadar siparişim olmasına rağmen hiç coin yüklenmemiş deyiver. Bu arada nedir bu Columbia takıntısı :D Arada başka markaları da dene :)

mesaj attım kaç kere... en son senin gönderdiğin sayfada ki coin bölümünü işaretleyip (kendi sayfamdan) boş olduğunu gösteren resim attım ve durumu anlattım bakalım dönecekler mi. ürünlerin hepsi benim değil arkadaşa eşe dosta aldıklarımız da var :D

Birde şöyle bir şeyle karşılaştım.
En son aldığım ürün 88,28 USD ve o günkü kur ile trekkinn sitesinde 526,06 TL olarak çıkmıştı. Ben ödemeyi yaptım ve bugün baktım bankada ki ekstremde 548,56 TL gelmiş. Yaklaşık 22 TL fark gelmiş. Sebebini bilen va rmı?

defalarca mail atmama rağmen uyduruk dönüşler yapıp oyaladılar. yukarıda verdiğiniz linkte ceo yada yazdım ama cevap felan gelmedi. bugün %5 indirim kodu verdikleri bir mail attılar. sonra whatsapp tan yazdım durumu izah ettim resim felan attım. gelen cevap;

We have check our system you have used all of your COINNS and you have your COINNS value in NEGATIVE that's why you are not getting anymore COINNS as you earn more it cut by negative value. We set your COINNS to 0 now from now onward to all of your orders you will get the COINNS.

benim coin kullanıp negatif hesapta olduğumu ve hesabımı sıfırladıklarını yazmışlar. bundan sonra ki alışverişlerde coin yüklenecekmiş. artık yapacak birşey yok gibi.

Merhaba,
ayakkabı almayı düşünüyorum 600 lira civarında gümrükte kalma durumu oluyor mu ayakkabının yasaklı ürünler gibi? Yoksa sadece gümrükte sıkıntı yaşanmıyor sadece gümrük vergisi mi ekleniyor ürün gelince?
İlk defa sipariş vereceğim de bilen var mı arkadaşlar?

Merhaba,
ayakkabı almayı düşünüyorum 600 lira civarında gümrükte kalma durumu oluyor mu ayakkabının yasaklı ürünler gibi? Yoksa sadece gümrükte sıkıntı yaşanmıyor sadece gümrük vergisi mi ekleniyor ürün gelince?
İlk defa sipariş vereceğim de bilen var mı arkadaşlar?

Çok teşekkür ederim. Çok faydalı oldu

Geri