Satılık Deuter Aircontact Lite 65+10 hafif sırt çantası [Satıldı]

Hayirlisi olsun, yani acikcasi gramlara gercekten takilmamamiz gerekiyor, neyi ne icin kullanacagimizi net belirlersek, gram hesaplari ikinci plana itilebilir.

Bak misal ben agirliktan ötürü geri vermedim kendi aldigimi, yeni alacagim da benzer agirlikta olacak. Bu kadar para veriyoruz, daha iyisi olsun arzusundayim. Bugün karar vermem gerekiyor. Ama bu gram degerine takilmadim. Nitekim cok iyi yapmisim, cok cazip bir firsat yakakaladim, iki ürün arasinda gidip geliyorum.

130g icin saka bir fiyat farki, kaldi ki kumaslari da ayni.

Son düzenleme:
Yahu ne yapsam acaba, bugüne özel bir indirim var alisveris yaptigim bir yerde. Hatiri sayilir bir indirim.

850+cuin kaz tüyü tamamen ayni malzeme iki ürün var.
Biri 1150g, -7 konforu (kullanan arkadasimin verdigi deger). 700g net dolgu.

Ayni modelin 55 dolar farki ile (aslinda bu fark indirim haricinde 100 dolar) 1310g, 0 ila -10'C konforlu olani var. 850g net dolgu. Aradaki fark yaklasik 160g. Yani abarti mi olur acaba daha dolgulu olani alsam?

Agirlik cantasiz halde.

Son düzenleme:
Ben karar verene kadar, indirimin bitmesine son saatler kala, agir olan stoklarda tükendi. Böyelikle hafif bir hüzün ve sevinc arasi karisik ile hafif versiyonu almis olduk.

Marmot 15'e bi ara niyetlenmistim, Cumulus Teneqa 700 aldim. 1150g.

Acaba biraz daha agir olani alsam mi diye sordugum Teneqa 850 modeliydi, ayni video da bulunuyor. Iyi ki almamisim, epey yeterli bu benim icin. Daha iliman havalara göre olan modellerini inceleyeblirsin. Parasini basana, istedigin bölgesine istedigin kumastan da yapiyorlar, surasina 50g, burasina 100g ilave yap gibi hizmetler sunuyor firma. Ama o tabi daha üst lig bir mevzu.

Son düzenleme:
Marmot 15'e bi ara niyetlenmistim, Cumulus Teneqa 700 aldim. 1150g.

Acaba biraz daha agir olani alsam mi diye sordugum Teneqa 850 modeliydi, ayni video da bulunuyor. Iyi ki almamisim, epey yeterli bu benim icin. Daha iliman havalara göre olan modellerini inceleyeblirsin. Parasini basana, istedigin bölgesine istedigin kumastan da yapiyorlar, surasina 50g, burasina 100g ilave yap gibi hizmetler sunuyor firma. Ama o tabi daha üst lig bir mevzu.

artık çöp almam diyordum, bu tulum da girdi beynime :p:p 850 gram -10 comfort ne yahu. kumaşı da süper. sana kaç euroya mal oldu hacım. şimdiden bi kenara ufak ufak atayım. güle güle kullan. sanırım ağırlık/ısı en iyi birkaç tulumdan biri bu.

Tesekkür ederim, darisi senin basina :)

Rakamlarda sanirim biraz karisiklik oldu. Ya da sen baska bir seyi isaret etmek istedin ben anlamadim. o_O
Teneqa 700, (850 cuin) (700g+ dolgu) Toplam: 1150g (Bu benim aldigim model)
Teneqa 850, (850 cuin) (850g+ dolgu) Toplam: 1310g

Özellikle 1kg altinda kalmak isteyen ultra light'cilar panyam 650 modelini (970g) seciyor, (-6konfor) bulunuyor. Bu benim planladigim etaplar icin yeterli gelmeyecekti, tercihimi Teneqa 700'den yana kullandim.
Bu marka verdigi degerlerde gayet ciddi, kullandigi malzemede ve isciliginde samimi.
Baska okuyacaklar icin yine yazayim; konfor degerleri kisinin fiziki ölcülerine göre degiskenlik gösterir.

Aldigim fiyati özelden atacagim.

Geri