Yürüyüş öncesi Fethiye'de uzun süreli araç parkı önerisi

Selamlar,

Önümüzdeki hafta İstanbul'dan Fethiye'ye gideceğim. Birkaç yerde konaklayarak gideceğimden uçak/otobüs gibi seçenekler bana uygun değil. Oradan da Likya yolunu yürüyeceğim bir aksilik olmazsa. Aracımla gideceğim için Fethiye yada civarında aracımı yaklaşık 1 ay süreyle park etmem gerekecek. Likya yolunu tamamlamak nasip olursa Antalya'dan Fethiye'ye otobüsle dönüp oradan İstanbul'a döneceğim.

Biraz bakındım pek bir şey bulamadım. Bulabildiklerimden yaptığım plan, Dalaman'a gidip orada Havalimanında 1 ay süreli park için aracı bırakmak. Forum pek aktif olmasa da tavsiyeleriniz için bir umut konuyu buraya açmak istedim.

Selamlar,

Önümüzdeki hafta İstanbul'dan Fethiye'ye gideceğim. Birkaç yerde konaklayarak gideceğimden uçak/otobüs gibi seçenekler bana uygun değil. Oradan da Likya yolunu yürüyeceğim bir aksilik olmazsa. Aracımla gideceğim için Fethiye yada civarında aracımı yaklaşık 1 ay süreyle park etmem gerekecek. Likya yolunu tamamlamak nasip olursa Antalya'dan Fethiye'ye otobüsle dönüp oradan İstanbul'a döneceğim.

Biraz bakındım pek bir şey bulamadım. Bulabildiklerimden yaptığım plan, Dalaman'a gidip orada Havalimanında 1 ay süreli park için aracı bırakmak. Forum pek aktif olmasa da tavsiyeleriniz için bir umut konuyu buraya açmak istedim.
Bence en iyi yontem uçakla dalamana gelip ordan baslamak gezeceğiniz yerleri gezmemek :) 1 ay birakicaksaniz emniyet in yanina yada hastane gibi binalarin park alanına park etmek mantıklı olur yada bir otoparkla anlasip oraya parketmek . Ama dedigim gibi aracla gelmek külfet olur o kadar yol ucakla çok pratik .

Hastaneye baktım, oldukça küçük bir otoparkı var. 1 ay oldukca uzun bir sure, hersey olabilir. Gecmiste oturdugum sitede otopark arkasinda koru'da yangin cikmis ve sans eseri evde olmam sayesinde pacayi yirtmistim. Bu tecrube beni biraz daha temkinli olmaya itiyor. Dalaman havalimani otoparkiyla konustum, fiyat 1 ay için oldukça makul, 324 tl. Bir aksilik olmazsa bu şekilde hareket edeceğim. Fikirleriniz için teşekkür ederim.

Geri