Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

Uyku Tulumu Tavsiyeleriniz?

Hsyn39

Yeni Üye
Herkese selamlar. Kamp ekipmanlarımı topluyorum. Çadırımı aldım. Öğrenciyim, hesaplı ve orta kalitede ekipmanlar bulmaya çalışıyorum. Uyku tulumu ve mat alsam diğerlerini ucuzdan toplarım. Uyku tulumu için 150 TL bütçem var. Belki çok az esneyebilir. Ben 3 mevsimlik tulum alıp bir daha yazlık kışlık almak istemiyorum. Bahar ve yaz için -10 dereceye kadar olan tulumlardan bakıyorum. Bu arada -10 da esktrem koşul için sanırım yani comfort derecesi -5 bir tulum olmalı.
Boyum 1.90 en fazla kilom ise 70. Bir tulum gördüm. Evolite Alaska Nepal -8 dereceli alacaktım ama tulumda 2.30 boy var. Dünyada o kadar uzun insan var mı ?
Ben çok uzattım ama sorunları belirttim. İşin işinden çıkamadım, üyelik açtım.
Bu arada Çağatay beyin yazılarını okudum yararı oldu ama bütçem çok geniş değil.

eğer alaska nepal bütçenize uyuyorsa bence alın çünkü fiyatlar almış başını gitmiş. uzun olmasının bir mahsuru yok kısa olursa kullanamazsınız ama uzunun bir zararı yok.

eğer alaska nepal bütçenize uyuyorsa bence alın çünkü fiyatlar almış başını gitmiş. uzun olmasının bir mahsuru yok kısa olursa kullanamazsınız ama uzunun bir zararı yok.
Fiyatlar berbat aynen. Ben şöyle düşündüm. Uzun olunca ayak kısmı boş gibi kalacak ve yalıtım konusunda verimsiz olabileceğini düşündüm. Çünkü vücut soğuğu ayaktan alıyor genelde. Mantıksız mı düşünüyorum? Tecrübem olmadığı için yanlışsam düzeltin beni.

Geri