Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

the north face prophet 65

bordox

Yeni Üye
arkadaşlar selam. alpin ve teknik tırmanışlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizi ve canta sorununu her anlamda ortadan kaldırabilecek bi model olarak düşündüğüm bu çantayı sizlerle paylaşmak istedim

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 9
  • image.jpeg
    image.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 8
  • image.jpeg
    image.jpeg
daha önce deuter veya başka bir marka sırt çantası kullanıdınız mı? the north face prophet çanta ile kıyaslayabilir misiniz? yani deuter mesela pahalıdır, bu çantanın daha ucuz olduğunu tahmin ediyorum. Arada kalite farkı çok var mı? özellikle askılarındaki dolgular yeterli geldimi TNFde?

söylediğiniz marka hakkında bilgim yok. ancak lafumanın fastlite 35 lt hacimli cantası var elimde. fakat propheti kıyaslamak bile yersiz özellikle kumas kalitesi ve dayanıklılık olarak bakıcak olursak aradakı fark bakar bakmaz kendını gösteriyor zaten. gercı aynı sekment ürünlerde değil tabi. bence heranlamda son nokta sizi pişman etmicektir.

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 8
  • image.jpeg
    image.jpeg
yüksek kapasiteli çantaların hem kendisi ağır, hem de içine fazla eşya sığdığı için toplam ağırlıkları da çok fazla olabiliyor. Deuterlarda işin sırrı omuz askılarındaki dolgunun çok kaliteli olması, böylece ağrı yapmaması. Bende eskiden 35 litrelik bir north face çanta vardı, omuz askılarında ne sünger ne birşey nasıl ağrı yapmıştı..
bu modelin askıları da sanki ince, bir de yandan çekip (kalınlığını anlamak anlamında) yayınlar mısınız

yüksek kapasiteli çantaların hem kendisi ağır, hem de içine fazla eşya sığdığı için toplam ağırlıkları da çok fazla olabiliyor. Deuterlarda işin sırrı omuz askılarındaki dolgunun çok kaliteli olması, böylece ağrı yapmaması. Bende eskiden 35 litrelik bir north face çanta vardı, omuz askılarında ne sünger ne birşey nasıl ağrı yapmıştı..
bu modelin askıları da sanki ince, bir de yandan çekip (kalınlığını anlamak anlamında) yayınlar mısınız
özellikle askıların resmini istiyorsunuz yanlıs anlamadım değilmi

tatonka.jpg

dolgu malzemesinin kalınlığını görüyorsunuz değil mi, Tatonkanın sitesinden bulduğum bir model. Bir de sırt bölümündeki dolguya da dikkat edin. Ama en önemlisi omuz askısındaki dolgunun kalitesi. Ezilir bir malzeme olursa ağırlık tek bir noktaya verilip ağrı sızılar başlıyor, ama böyle kaliteli bir çantada sırtta ağırlıkla çok uzun mesafeler daha kolay yürünebilir diye düşünüyorum.

TNFde güzel çanta fakat en son eklediğiniz fotoda da sırt askılarının ince olduğunu görüyorum. Çanta tıka basa doluyken 25-30 km yürününce yorar diye düşünüyorum.

Bu arada yukarıda yapıştırdığım çanta çok çok pahalı bir model. 450 euro almanya satış fiyatı var. Aşağıya bir de boydan fotosunu ekleyeyim.

Tatonka Yukon Ultra EXP

tatonka-full-2.jpg tatonka-full.jpg

okadar önemli olucagını düşünmüyorum aslında her ıkısıde iyi ve deneyimli markalar cantalarda ortada. sizin yasadıgınız agrının sebebi canta tam sırtınıza göre olmayabılır belkıde ağrıların sebebı budur. bıde bu acıdan bakın bakalım.

Geri