Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

Polar tavsiyesi

Merhabalar .Trabzon da öğretmenim malum sürekli yaylalara çıkıyoruz hava yağmurlu ve soğuk oluyor genelde. Beni sıcak tutabilecek bir polar arıyorum . Doğa yürüyüşlerine çok çıkıyoruz özellikle bahar aylarında tişört üzerine giyebileceğim baharlık bir polar tavsiye ederseniz sevinirim. fiyat konusunda sıkıntı yok.

M New Summer Softshell Hoodie bu ürünü beğendim fakat polar mı değil mi çok çözemedim.

özellikleri şu şekilde.

Erkekler Yeni Yaz Softshell Hoodie rahat bir oturuş birden faaliyetleri için idealdir ile rüzgar olan hafif, çok yönlü streç yumuşak kabuklu ceket vardır. TNF ™ Apex Aerobik yapılmış, bunu çalıştırmak gibi konfor sağlamak yürümek, kayak ya da sürmek için bir göğüs cebi ve iki ön fermuarlı eli cepli fevkalade nefes alabilir.

Polar mı çözemedim ?

Bu softshell, yani yağmur geçiren fakat rüzgarı kesen kumaştan yapılmış bir ceket.
polar ihtiyacınız için herhangi bir the north face polar işinizi görecektir.

Teknik ceket olur, içlik olur bunlarda marka önemli fakat polar kısmında bana göre fazla para vermeye gerek yok. Decathlon ürünleri polar konusunda pekala işinizi görecektir. Fiyat/performans ürünü diyebilirim. Kırmızı poları kullanıyorum memnunum. 30 Tl fiyatı.
classic_c89228ddff784d2089ffc6f513a291e2.jpg classic_10105a25c2c34017977665246a0d9fe5.jpg big_bc11cb4fc25d4b3aa04b45f32e33ebb4.jpg

çok teşekkürler bilgiler için. ayrıca şu montu aldım henüz gelmedi bi incelermisiniz çok beğenilmezse geri iade edeceim. ayrıca mont yelek oluyor kolları çıkabiliyor.

Mammut Whitehorn Tour iS Jacket

yeniyken belki kaydırır fakat ilerleyen günlerde sünger gibi çeker.

nikwax kimyasalları ile yıkaman gerekir fakat ülkemizde sağlıklı biçimde satılmıyorlar.

Geri