Pantolon seçimi

Evet, acikcasi bu ürünleri sadece Türkiye'de degil yurtdisinda da (istenilen ölcülerde) metreyle bulmak güc. Ben de iste araya taraya buluyorum. Bildigin gibi endüstri ürünleri büyük bobiner halinde satiliyor.

Bu bahsettigim folyo cadirin tamamen disina tasacak sekilde degil de, gerektiginde katlayarak taban alani kadar seriliyor. Illaki su gelir ama ufak önlemler iste.

Tyvek bir ara cok popüler olur gibi oldu, hatta bir tane yagmur icin kendim metreyle alip pantolon yapmayi düsünmüstüm, ürünü elle inceledim, su baski testlerini yapan süper arizali elemanlarin yazilarina denk geldim, sonradan benzer sekilde yapip kullananlarin yorumlarini okuyunca vazgecmistim. Degisik amaclarda kullanan var, taban icin genel olarak deneyimli uzun yürüyüscü avrupalilar arasinda bu bahsettigim folyo türü seyler tercih ediliyor. Basinca marus kalan alanlarda Tyvek'in yalitim degeri yeterli kalmiyor, bu alanda kullanimindan vazgectiklerini gözlemledim.

galoş gibi kenarına lastik dikip iç tenteyi koruyabiliriz :D:p

ahahah :D Yagmur da olsun, camur da ve hatta cadir da islansin, yeter ki kafalar huzurlu olsun. Öyle degil mi ama? :)
Mevsim suan benim buraya göre cetin, isler de yogun. söyle bir iki hafta hafif iklimlerde gezinmek cok hos olurdu, hayali bile güzel. Kismet.

Bu sene gitmek istedigim bir rota var, anca bahara tabi. Simdilik GPS izlerinde harita özerinden gezininiyorum. Haritada anlik bölgerin hava durumlari yansiyor, iste bölgeye gitmeden aksamlari bilgisayar basinda ceket giyesim geldi.
Ne güzel bir söz vardi degil mi, "havalar nasil olursa olsun, sizin havaniz güzel olsun."

ww.png

@gokhank35 dostumuz, bir soru sordu, konu aldi basini gitti, artik o da kusura bakmasin.

Son düzenleme:
ahahah :D Yagmur da olsun, camur da ve hatta cadir da islansin, yeter ki kafalar huzurlu olsun. Öyle degil mi ama? :)
Mevsim suan benim buraya göre cetin, isler de yogun. söyle bir iki hafta hafif iklimlerde gezinmek cok hos olurdu, hayali bile güzel. Kismet.

Bu sene gitmek istedigim bir rota var, anca bahara tabi. Simdilik GPS izlerinde harita özerinden gezininiyorum. Haritada anlik bölgerin hava durumlari yansiyor, iste bölgeye gitmeden aksamlari bilgisayar basinda ceket giyesim geldi.
Ne güzel bir söz vardi degil mi, "havalar nasil olursa olsun, sizin havaniz güzel olsun."

Ekli dosyayı görüntüle 362

@gokhank35 dostumuz, bir soru sordu, konu aldi basini gitti, artik o da kusura bakmasin.

Ne kusuru dostum, estağfirullah. Bende tecrübelerinizden yararlanmış oldum, ne mutlu bana :)

Geri