Outdoor 3 mevsim hatta 4 mevsim bot

Doğa00

Süper Üye
Arkadaşlar baya uzun zamandır asolo fugitive gtx kullanıyorum 2.5 yılı geçti outdoor bot arayanlara sağlamlık, nefes alabilirlik seviyesi yüksek, patikalarda doğa yürüyüşlerinde zemini kavraması güzel , bileği kavraması olsun kalitesi olsun harika bir denge kuran bir bot biraz tuzlu ancak 2.5 yıldır resmen gördüğüm her taşa tekme atarak kullanmama rağmen banamısın demedi benimde en uzun kullandığım outdoor ayakkabılardan biri oldu şaşkın kaldım açıkcası birkaç arkadaş arkadaşta outdoor botta farklı merrell gibi markalardan almış kötü deneyimleri olmuş önermek istedim açıkcası. pahalı ancak bir alıp 1 yıl giymektense düzgün kullanıp uzun yıllar gidecek bir bot önceden bu kadar pahalı değildi, doğa yürüyüşünde ayakkabı baya önemli salomon'un patika koşu ayakkabısıyla da birçok faaliyetim oldu özellikle hızlı yürünen ultralight faaliyetler salomon speedcross ve ultra serileriyle . ama bu ayakkabı genelde 30 litre çantayla 25 km yi aşmayacak ve nispeten sıcak olmayan koşullar için bence sentetik üst cordura da dayanıklılığa bir + puan katıyor . Karabük (küre dağları -yenice ormanları) , bolu gibi ormanı bol dağları bol yerlerde gezmeyi sevdiğimden hep yağmurlu nispeten soğuk özellikle kışın bolu bu ayakkabı içime sindi bir daha alırsam ya deri malzemesi yüksek yada daha hafif bir ayakkabı/bota yönelirim sanırım öyle yazmak istedim :) sağlıcakla kalın

Geri