Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

Likya yolu fethiye gavurağıllı kamp noktaları

Özbalcı

Yeni Üye
İyi günler
İki hafta sonra fethiye gavurağıllı arasını yürüyeceğiz. Malzeme, kondisyon sıkıntımız yok. Wikiloc ve internette araştırdım kamp noktaları işaretlenmiş rota bulamadım. Bu konuda sıkıntı yaşarmıyız, nerelere kamp atılır bilgi verir misiniz. Kamp yerlerine veya pansiyonlara para ödemek istemiyoruz.

merhaba, normalde yürüdüğüm yoldaki su ve kamp noktalarını işaretlerim fakat likya yolunun en güzel etabını yürüyeceksiniz. manzaradan hoşlandığınız her noktada kampınızı kurabilirsiniz. güzergahınız üzerinde ücretli tesis yalnızca kelebekler vadisinin üstünde var. orayı da zaten ilk gün pas geçiyorsunuz. antalya şu sıralar yağışlı mı tam olarak bilmiyorum bir ihtimal su konusunda sıkıntı çekilebilir. kişi başı en az 4 litre ile yol alırsanız problem olacağını zannetmiyorum. kolay gelsin, keyifli faaliyetler.

İstediğiniz her yere kamp atabilirsiniz. Bir de 10 -15 km'de bir ya bir köy ya da su kaynağı ile karşılaşacaksınız. Bu arada gavurağıllı taraflarında bol sivrisinek olur mutlaka sprey götürün yoksa geceyi zehir ederler.

o yolu yürümedim ama o yola paralel neredeyse her güzel koyda tekne ile demirlemişliğim, dalmışlığım veya şnorkel ile yüzmüşlüğüm vardır. Türkiye'nin en güzel köşelerinden birinde yürüyeceksiniz, istediğiniz her noktada kamp kurabilirsiniz.

Geri