Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

kış için uyku tulumu

brandagamba

Yeni Üye
selam arkadaşlar , bu şubat 2 haftalık bir ispanya gezisi planlıyoruz bir arkadaşımla beraber. dışarıda da kalmayı planlıyoruz .bazı sitelerden baktığım kadarıyla ortalama en düşük sıcaklıklar -'lere pek düşmüyor. bu sıcaklıklarda işimizi görecek bir uyku tulumu arıyoruz. 2 sorum var ;

1- bi arkadaştan aldığım tavsiye üzerine trimm tulumlarını araştırdım ve özelliklerine göre en uygun bu tulumu bulabildim. sizce nasıldır ? bilen varsa site güvenilir midir ?

http://k27outdoors.com/trimm-arktis-uyku-tulumu-28

2- evolite tulumlar genel olarak çok daha uygun oluyor diğer tulumlara göre , ama nasıl bir markadır hiçbir fikrim yok. bu marka hakkındaki düşüncelerinizi de merak ediyorum.

diğer tavsiyeleri de bekliyorum tabiki :)

teşekkürler :)

stokta yok o yüzden site güvenilir mi hiç ona girmiyorum :)

bütçeden bahsetseydiniz daha isabetli önerilerde bulunabilirdik, şöyle ki bu baktığınız tulumlar sentetik.. çantanızın neredeyse 1/3 veya en iyi 1/4 kadarını kaplayacaklar, üstelik ağırlar da...

aslında yerinizde olsam madem ispanya'ya gidiyorsunuz, girin ispanyada duty free bir outdoor mağazasına hem ucuz satın alın, hem de yurda geri dönerken ödediğiniz yaklaşık %18 vergiyi geri alın...

diyeceğim o ki eğer çok pahalı gelmezse kendinize ispanyadan kaztüyü dolgulu tulum alın. sentetik tuluma kıyasla hem hafifler, hem de yarıdan fazla daha az yer kaplarlar.

Öncelikle yorum için teşekkürler :) doğru dedin bütçe yazsaydım iyiydi :) site hakkında , stokta olmayan ürünler 3 günde getirilir yaziyodu ondan problem yapmadım o detayi. bütçemiz een çok 250-300 lira arasında bir tuluma yeter. ispanya'dan alma olayını biz de düsünmüstük de , ispanya'ya gidip kalitesiz bi mağazadan alırız diye emin olamadik. bir de oradaki fiyatları bilmediğimizden , gidip burdakinden çok daha pahalıya gelirse üzülürüz dedik :) kaz tüyü hakkında da ne yalan söyliyim hayvansever duygularım depreştiğinden pek içime sinmedi açıkçası

bence trimm işinizi fazlasıyla görecektir. ama arkadaşın da dediği gibi ispanya'dan satın alma olayını değerlendirin. buradaki depoda yıllanmış döküntülere fazla para vereceğinize oradan güncel ve buraya kıyasla en az 1/3 ucuza uyku tulumu satın alın.

trimm benim de aklıma yattı bayağı :) daha zaman olduğu için o seçeneği düşüneceğim , ancak internet sitesi olan mağazalardan bakabildiğim kadarıyla fiyatlar o kadar ucuz değil hatta burayla aynı civardalar.

Geri