Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

Kış faaliyetleri için mont tavsiyesi

erondem

Yeni Üye
Kış faaliyetleri için 600-700 tl bandında bi dış katman arıyorum. Dağcılık faaliyetlerinde, uzun yürüyüşlerde kullanacağım.
İç katman olarak Thermoform içlik aldım ayrıca polar da almayı planlıyorum. TNF 3in1 ürünler düşünüyordum(evolve, evolution vs.) fakat baya şikayet yazısı okudum (biri de eski bir yazı olmasına rağmen bu https://www.outdoorhaber.com/malzeme-inceleme/north-face-mens-evolution-triclimate-ceket-inceleme )

Önerileri bekliyorum

Neye baksam 1000 liranın üzerinde fiyatlara satılıyor.

Gene en mantıklısı 450 liraya satılan The North Face Stratos Ceket

Doğaspor'da peşine 445 liraya düşmüş. Teknik ceket kesimine sahip. Kaskla kullanabiliyorsun. Bir beden büyük almanı öneririm. Genelde şehir kıyafetinde beden alıyorlar. İçine kat kat giyinince de dar geliyor. Küçüğün çaresi yok ama biraz büyük olmasının hiçbir sıkıntısı yok.

Al 2-3 sene kullanırsın. Maddi olarak rahatlayınca güzel bir gore-tex cekete geçersin.

aman lafuma tırışka bi marka.. 350ye lafuma yerine tnf stratos daha iyi bi seçenek

teknik ceket boyun bölümü daha yüksek yani fermuarı çektiğinde burnunun üstüne kadar kapanır, kask giydiğinde kapişon kapanır, kollarını kaldırdığında buna engel olmaz, ceket de kollarla beraber havaya kalkmaz bu gibi farklar var.

aman lafuma tırışka bi marka.. 350ye lafuma yerine tnf stratos daha iyi bi seçenek

teknik ceket boyun bölümü daha yüksek yani fermuarı çektiğinde burnunun üstüne kadar kapanır, kask giydiğinde kapişon kapanır, kollarını kaldırdığında buna engel olmaz, ceket de kollarla beraber havaya kalkmaz bu gibi farklar var.

Neye baksam 1000 liranın üzerinde fiyatlara satılıyor.

Gene en mantıklısı 450 liraya satılan The North Face Stratos Ceket

Doğaspor'da peşine 445 liraya düşmüş. Teknik ceket kesimine sahip. Kaskla kullanabiliyorsun. Bir beden büyük almanı öneririm. Genelde şehir kıyafetinde beden alıyorlar. İçine kat kat giyinince de dar geliyor. Küçüğün çaresi yok ama biraz büyük olmasının hiçbir sıkıntısı yok.

Al 2-3 sene kullanırsın. Maddi olarak rahatlayınca güzel bir gore-tex cekete geçersin.

Stratos teknik ceket olarak mı geçiyor?

"teknik ceket" diye bir standart yok aslında.. sadece bizim memlekete özgü, kafadan atma bir terim.

arkadaş gayet güzel açıklamış. kesimi dağcılık yapmak için daha uygun. tabi oturduğumuz yerden sadece fikir yürütebiliyoruz.

Geri