Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

hardshell vs softshell

menel40s

Yeni Üye
yaklaşık 250 lira bütçem var beni kış faaliyetlerinde de idare edebilecek bi dış katmana ihtiyacım var. teknik ceketler oldukça pahalı gözümü softshell'lere diktim ama yağışlı bir ortamda su geçirmezliği ne kadar iyi olur onu hiç bilmiyorum daha önce hiç kullanmadım tecrübelerinizden faydalanmak isterim teşekkürler :)

softsheller rüzgardan korur, kaliteli softshelllere sıvı geçirmezlik kimyasalı uyguluyorlar fakat o da iki yıkamada gidiyor.

su geçirmez en uygun fiyatlı ceket http://www.k2outdoor.com.tr/Resolve-Su-Gecirmez-Ceket-Kis-2015-16,PR-5733.html bu görünüyor fakat kullanırken eğer yağmur kesilirse mutlaka önünü aç ki biriken ter buharı ceketin içinden çıksın.

bu tip ucuz ceketlerde yağmur suyu girmese de içeride biriken ter ıslanmana neden oluyor. goretex, event gibi membranların esprisi ise bu ter buharının tahliye edilmesini sağlamak.

Geri