Garmin El tipi Gps Güncel Türkiye Topo Harita

trdelipedro

Yeni Üye
Site ile yeni tanıştım. Başlangıç için oldukça yardımcı oldu. Buradaki 2018 paylaşılan haritayı da indirip yükledim. Daha sonradan İngilizce kaynaklardan yaptığım araştırmalar ile opentopomapsten biraz daha güncellenmiş topo harita buldum. Güzel olanı Basecamp uygulması için de haritayı indirme seçeneği mevcut. Dediğim gibi sitede yeniyim baktığımda yeni açılmış bir gps harita konusu göremedim. Belki işine yarayan olur diye paylaşmak istedim. Ben etrex 32x cihazımda indirip sdcard a attım haritaları contours ( sanırım izohips bizdeki karşılığı ) olanı ve diğer topo olanı gayet iyi şekilde sorunsuz çalıştı. Basecamp uygulması için olanı da pcde programda-garmin-map klasörüne .gmap uzantılı klasörü çıkarıp atınca sorunsuz şekilde açıyor basecamp uygulması aynı haritayı. Umarım birilerine faydası olur . Haritayı cihaza atmadan evvel basecamp ile incelersiniz. Kendi bölgem içinde orman içi toprak yolları ve bazı patika yolları gösteriyor yeterince.

Harita indirme linkleri : https://garmin.opentopomap.org/#turkey

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    231.1 KB · Görüntüleme: 4
üstad basecamp için olan dosyayı bulamadım resimli ve daha detaylı bir anlatım gelme ihtimali varmıdır? post atılalı epey olmuş ama eğer hala buralardaysanız size zahmet bir yazarsanız süper olur..

Geri