Forum başlıklarını sitede gösterme

Takoz

Yeni Üye
Selamlar,

Forumdaki aktif konu başlıklarını sitede sağ kolonda gösterebilir (mi) siniz, bence foruma ziyaret anlamında çok faydalı olur.
 
İkinci elde ilanlar cogalsin o zaman sag kolona widget "ikinci el urunler" eklemeyi dusunuyorum. Elbette populer konular da eklenebilir. Bir iki ay daha bekleyelim, biraz daha yogunlassin. Tesekkurler oneri icin.
 
bence en az 2-3 ay beklenmeli öyle duyuru yapılmalı. şu an forum bomboş.. bizim millet kötü de olsa dolu restoranda yemeyi tercih eder. forum biraz dolsun hareket gelsin öyle duyurun yoksa duyurduğunuzla kalırsnız...
 
Bana kalırsa tam terside yapılmalı, sitede bulunan inceleme yazıları ekipman başlığı altında foruma aktarılırsa hem forum dolu görünür, hem de kullanıcılar yorum yaparak forumu aktif gösterir.
 
hacım yapalım da tek başımayım kimsenin el attığı yok o kadar rica ettim malzeme inceleyin yayınlayalım sizin imzanız olsun şudur budur diye fakat 2-3 kişiden başka kimseden ses çıkmadı.
çok güzel bir fikir verdin elime yeni geçen bir malzeme var, bu haftasonu fotoğraflayıp hem sitede hem forumda yayınlayayım.
 
sitede halihazirda bulunanlari da aktar abi foruma zaman varsa. dedigim gibi dolu gorunur iyi olur hos olur
 
Geri
Üst