Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

En iyi en guvenilir outdoor magazasi hangisi

Atilla

Yeni Üye
Arkadaslar oldukca yekun tutan kamp malzemesi alisverisi yapacagim. Malzemeleri hem ucuz hem de eksiksiz kirik dokuksuz alabilecegim istanbulda bir magaza ya da alkisveris sitesi onerebilir misiniz lutfen. Nelere dikkat etmem gerekir?

Mağaza alışverişleriniz için İstanbul'da K2'yi tavsiye ederim. İnternet'ten satın alacaksanız avfoni'de gayet düşük fiyatlar var. Avfoni'de şuna dikkat edin; siparişinizi mutlaka kapıda ödeme seçeneği ile satın alın. Zira, ellerinde olmayan malzemeyi de size satabiliyorlar. Stok takipleri çok zayıf. Buna sebep olan daha çok bakkal kadar dükkanda outdoor firmalarının distribütörlüğünü yapan toptancı firmalarda. Sonra 1 ay kartınıza para iadesi vs uğraşır saçınızı başınızı yolar durursunuz.

Kapıda ödeme seçer, ürünü 3-4 günde alamazsanız "çok da tın" deyip hiç uğraşmadan başka mağazaya sipariş verebilirsiniz.

merabalar. dediğiniz şekilde bi cok kez alışverişim oldu ancak bana gelen malzemelerde ya defo seklinde sorunlar vardı yada acılıp kullanılmiştı. saat cadır tulum gibi şeylerde özellikle bunu yaşadım. her nekadar güven verseker duysanızda mutlaka bu olasılıklara kessinlikle dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.

kimseye güvenme satıcılara asla :). ama su var formda hangı magazada ne yasandı ne yanlıslar görüldü burada bizzat isim vererek paylasılır ve yasananlar ortaya dökülürse eminim müsteri kazıklamaya bidaha aynı hatayı yapmaya cesaret edemiceklerdir.

soru sorunca acemi olduğumuzu anlıyorlar aslında en iyisi internet ortamında araştırarak, sorarak ne istediğini bilerek gidip almak.. bu işlere yeni başladığımda az kazıklanmadım :mad::mad::mad::mad::mad:

en sevecen görüneni bile affetmez öyle diyim :D:D:D:D:D

Geri