Decathlon şişme mat iyi midir?

Forclaz 700 modelini 3 yıldır kullanıyorum memnunum.Koruma oranları aynı değil tabiiki.Kalite anlamında yeterli olduğunu söylemek istedim.

Merhaba,
Sormuş olduğunuz ürün şişme deniz yatağı gibi fakat çok daha kaliteli bir ürün(içerisinde dolgu olmadığı için bu örneği verdim.) Tercih etmeden önce kullanım alanınıza göre ürün seçmenizi tavsiye ederim. Ben trek500 kullanıyorum, içerisinde ekstra dolgu olduğu için kış kullanımında daha az hava ile daha konforlu uyku sağlıyor. Sizin sorduğunuz üründe daha fazla hava olduğu için kış kullanımında soğuğu daha fazla hissettirecektir. fakat sorduğunuz model katlandığında el kadar olduğu için taşınması çok rahat. Trek500 biraz daha büyük. Çantanızda ki yer kaplama ve mevsim durumuna göre tercih yapmalısınız.

evet arakadaşlar decathlon'da 1150 tlye 3.3 R değerli bu matı gördüm. Sizce uygun mu? Yoksa önerebileceğiniz başka şişme matlar var mı? bu arada %30 indirimim var bu ürüne link: https://www.decathlon.com.tr/p/sism...-xl-kirmizi-mt500-air/_/R-p-324600?mc=8582047
Ben bunun L bedenini aldım güzel sanırım denemedim hiç . R değeri iyi geldi bana kışın altına iyi bir köpük mat ile -15 te felan belki iş görebilir ama bu büyük boy haberin olsun 195x60 cadıra uygunluğu kontrol etmen lazim . Sarı 700 olan da vardı bende gayet dayanıklı trest neoair den fazla bu sarı olanı kullanıyorum thermarest kolay patlıyor biraz bunu her şeye kullanabiliyosun kısmen dayanıklı

Ekli dosyalar

• 20220729_074006.jpg
    20220729_074006.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 5
  • 20220729_074456.jpg
    20220729_074456.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:
Forclaz'ın MT500 Air modelini 800 km Karia Yolu'nda kullandım. Büyük oranda hava kaçırıyor. Geceleri 6-7 defa uyanıp mati şişirerek yürüdüm. Dönüşte hava kaçağını kendi imkanlarımla bulamadım. Lastikçilerde biz tamir edemeyiz dediler. Bilginiz olsun.

Geri