decathlon 45 lt 850 gr çanta

Doğa00

Süper Üye
Merhaba arkadaşlar Likya yolu - Karia yolu - Troya yolu - Kaçkarlar - Aladağlar ve bilimum Trekking kamp Dağcılık aktivitelerinde kullanılabilecek bir çantayı dün decathlon mağazasında inceledim hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim Decathlon da Simond ( Dağcılık segmentine verdikleri marka ) markalı 45 Litresi 850 gram ki çok iyi bir rakam , 70 litresi de 1200 gr olan bir çanta yı mağaza da inceledim güzel kumaşı her şeyi dayanıklı bu tarz aktivitelere çanta arayanlar için bir alternatif olabilir diye paylaşmak istedim . Çanta basit bir dizayn olduğundan yani DRY bag in omuz ve bel askıları eklenmiş hali gibi bir çanta . minimal hali baya hafif ama konfor beklemeyin konfor diye bir şeyi yok çanta da 45 litre 6- 7 kg taşıyacaksanız düşünülebilir , konfor beklenmez ise bu ağırlığa bu hacim ve basitlik likya yolu trekking aktiviteleri dağcılık aktivitelerinde kullanılabilecek bir çanta . Ağır kayak takımları kask kazma vs için de yeri var tam faaliyet çantası ama konforu yok . fiyatı çok yüksek malesef ancak ucuza bir şey kalmadı bu çantanın alternatifi deuter olur bir miktar daha ekleyip deuter 40+10 - 50+10 aircontact modellerinden birini de alabilirsiniz ancak onlar da konforu olmakla birlikte 1500 - 1750 gram dan aşağı değil mağazasında görüp incelediğim bir çanta olduğundan değerlendirilebileceğini düşündüm sevgiler saygılar sevgili arkadaşlar .

Geri