Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

Bot Önerisi

Arkadaşlar botların ayakabıların su geçirmezlik özelliklerini sürdürmek için bot bakımı nasıl yapılır yazısını okumanızı öneririm.

Bir de ayakta sabit durduğunuz kış kamplarında, hele de bot darsa veya birkaç kat çorap giydiyseniz

• Darlıktan ötürü ayak bölgesinde kan dolaşımınız yavaşlar; böylece üşürsünüz.
  • Gene darlıktan dolayı sıcak havanın oluşacağı boşluk kalmaz, yani botun içinde durağan havanın oluşabileceği bir boşluk olmalı ki ortam ısınsın.

eğer hayla sağlam bot arayan arkadaşlar varsa tavsiyem haix bot dur, bu ürünü 5 sene olacak kullanıyorum almanyadan gelmişti daha hayla sıfır gibi ve şöyle bir özelliği var bu botlar askeri bot olarak üretiliyor 2012 de özel kuvvetlerimize sunulmuştur yazın serin kışın sıcak tutacak şekilde üretilmiştir piyasadaki botlara kıyasla biraz daha fazla ağır tavsiyem cat,yds,gore tex ve harley alana kadar üstüne biraz daha katıp bunun serilerini alabilirsiniz denemeden anlaşılmaz ıslak mermerde karda buzda kesinlikle kaymıyor.

Arkadaşlar merhaba.
Mesleğimden dolayı ağrı/patnosta görev yapıyorum ve haliyle çok soğuk oluyor -40’ları aştığı zamanlar oldu geçtiğimiz kış ve ben o soğukta sokaklardaydım. İlk yolun olduğu içinde hazırlıksız yakalandım ve dondum diyebilirim. Çok araştırdım ana araştırdıkça kafam iyice karıştı. Aradığım bot beni bu soğuklarda koruması kar suyu vs geçirmemesi, birde görüntü bakımından şık olsun istiyorum. Keen markasının soğulta çok iyi olduğumu duydum ama görsel olarak bana hitap etmiyor. Aklımda ki bot markası Salomon X Ultra Trek GTX. Mağazada gidip baktım hafif ve şık epey bir pahalı ama yurt dışından falan getirmeye çalışacağım. Peki sizce Salomon X Ultra Trek GTX nasıldır.

Arkadaşlar merhaba.
Mesleğimden dolayı ağrı/patnosta görev yapıyorum ve haliyle çok soğuk oluyor -40’ları aştığı zamanlar oldu geçtiğimiz kış ve ben o soğukta sokaklardaydım. İlk yolun olduğu içinde hazırlıksız yakalandım ve dondum diyebilirim. Çok araştırdım ana araştırdıkça kafam iyice karıştı. Aradığım bot beni bu soğuklarda koruması kar suyu vs geçirmemesi, birde görüntü bakımından şık olsun istiyorum. Keen markasının soğulta çok iyi olduğumu duydum ama görsel olarak bana hitap etmiyor. Aklımda ki bot markası Salomon X Ultra Trek GTX. Mağazada gidip baktım hafif ve şık epey bir pahalı ama yurt dışından falan getirmeye çalışacağım. Peki sizce Salomon X Ultra Trek GTX nasıldır.

bot alırken en az bir numara büyük alın boşluk olsun, ayağınızı sıkmasın. botun içinde ayaklarınızın ısınması için gerekli durağan hava için boşluk bulunmalı.

ayrıca bottaki boşluk kan dolaşımınızı da rahatlatacak böylece ısınacaksınız.

yün-sentetik karışımlı kışlık çoraplardan edinin.

bota gelince thinsulate, primaloft gibi dolgulu modelleri tercih edin ki hareket etmediğiniz zamanlar ayaklar üşümesin.

tüm bunlara rağmen ayaklar üşüyorsa dolaşım sistemi ve kalp damar doktoruna görünmekte fayda var.

keenlerin tipleri hoşunuza gitmediyse the north face chilkat ii botlara bir bakın. içinde tnf'nin kendi yalıtım malzemesi var.

Sayın admin:
Outdoor niteliğinde bir bot alma arefesindeyim ancak hangi markaya yöneleceğime karar vermedim hatta yaklaşık 14 aydır da, yanlış ürün almamak için araştırıyorum.
Merrell markasının GT ürünlerinde yoğunlaşmıştım ancak bu yazışmaları okuyunca (Asolo&Keen) yine kararsızlığa düştüm.

Bingöl'de yaşıyorum ve Aralık-Mart arası kar ve BUZLU ZEMİN üzerinde yürüyoruz.
Bu karlı ve buzlu şartlarda; hem estetik, hem botun içi ısısı yüksek ya da ideal hem de zeminde kaymamayı istiyorum.

Bu koşullarda bana önerebileceğiniz bir marka ya da model var mı?

Yanıtınız için çok teşekkür ederim.
Bu ürünün yüzeyi sanırım GT teknolojisine muadil olan DRY kullanılmış. Aslında ikisi arasında kalmıyorum çünkü ikisinin de performansının iyi olduğunu biliyorum ancak ürünün boyu çok uzun; bu benim tarzıma uygun değil.

Birşey daha sormak istiyorum: Lowa, Meindl ve Scarpa markalarını önerir misiniz?
Askeri bot kategorisinde olduğunu duydum. Bunlar hakkında birşey diyebilir misiniz?

Yanıtınız için çok teşekkür ederim.
Bu ürünün yüzeyi sanırım GT teknolojisine muadil olan DRY kullanılmış. Aslında ikisi arasında kalmıyorum çünkü ikisinin de performansının iyi olduğunu biliyorum ancak ürünün boyu çok uzun; bu benim tarzıma uygun değil.

Birşey daha sormak istiyorum: Lowa, Meindl ve Scarpa markalarını önerir misiniz?
Askeri bot kategorisinde olduğunu duydum. Bunlar hakkında birşey diyebilir misiniz?

Evet öneririm. Her biri yüzer yıllık markalardır.

Geri