Ankara da kamping alanı

Ankara da ücretli bir alandan bahsetmek istiyorum. Sanırım Ankara da bundan da başka kamping yok. Varsada ben bilmiyorum.
Ankara Bolu sınırında Gerede ye gelmeden yayla mocamp diye bir işletme var. Çadır karavan ve bungalov lar var. Bazı konfor alanlarından vazgeçemeyenler tercih edebilirler. Doğası gayet güzel

Otoyola yakın mıı? Ses durumu nedir? Bende de sessizlik takıntısı var, hep sorarım. Uyumaya çalışırken ses olursa deli olurum. Kadir abiler bilir, tek başıma bir araba dolusu alemcinin üstüne yürümüşlüğüm var :lol: :lol: :lol:

Otoyola yakın mıı? Ses durumu nedir? Bende de sessizlik takıntısı var, hep sorarım. Uyumaya çalışırken ses olursa deli olurum. Kadir abiler bilir, tek başıma bir araba dolusu alemcinin üstüne yürümüşlüğüm var :lol: :lol: :lol:
Eğer arkadaşın bahsettiği yer Yayla Mocamp ise, otobanın değil ama eski Ankara İstanbul yolunun kenarında. Şahinler tabiat parkını geçince sağda kalıyor.
https://outdoorforum.net/konu/kampcilikta-yasanan-sorunlar.491/#post-2849 şu konuda yazdığım olay orada başıma gelmişti :)
Yani dostum sen olsan yine üzerlerine yürürdün :)

Bahsettiğin yer eh işte bir kamp alanı ben genelde ankara hiking ile etkinlik düzenlediğimizde şahinler tabiat parkının ilerisinde olan gizli 2-3 gölet var orda bir tur atıp tekrar ana göle geri dönecek biçimde etkinlik yapıyorduk şahinler tabiat parkı güzeldir fena değildir insan kalabalığından uzak durmak istiyorsanız araziye doğru arka taraflara gidebilirsiniz ankarada gidebileceğiniz güzel sayılabilecek alanlardan birisi şahinler tabiat parkı ankaraya 80 km idi sanırım yakın birde .. kışın hiçkimse olmaz orda :D domuz ayı vs sıkıntısı da köpekler var 4-5 tane azılı ama dostane köpekler arabayla gidip 20 üzerinde kamp attım orda insanlara yakın olmadıkça çekilebilir bir kamp alanı en azından güvenli alan arayanlar için ideal ilk kamp yapan arkadaslarım hep orda başlattım şimdi kamp atalım diye başımın etini yiyorlar :D karabük te eğriova göleti var 2-3 saat daha yol çekip oraya da gidilebilir veya bolu yaylalarına da atabilirsiniz kendinizi .

Eğer arkadaşın bahsettiği yer Yayla Mocamp ise, otobanın değil ama eski Ankara İstanbul yolunun kenarında. Şahinler tabiat parkını geçince sağda kalıyor.
https://outdoorforum.net/konu/kampcilikta-yasanan-sorunlar.491/#post-2849 şu konuda yazdığım olay orada başıma gelmişti :)
Yani dostum sen olsan yine üzerlerine yürürdün :)
Evet söylediğim yer orası. Aslında haklılık payı var. Haftasonunda baya kalabalık oluyor havada güzelse. Ama hafta içleri hiç fena değil birde otoyola daha uzak olsa daha iyi tabi

Geri