2023 Likya Yolu Masrafları

Ekimde Finike'den başalyıp yolu tamamlamayı düşünüyorum. Çok istememe rağmen ilkbaharda kaldığım Demre'den Finike'ye olan etabı es geçeceğim. Yanımda 7-8 lt su taşımak istemiyorum ki suyu belli bir soğuklukta içemediğimde içmiş gibi de hissetmiyorum. Geçtiğimiz hafta Troya yolunu kısmen yürüdüm, acil bir nedenle akçakeçli kampından sonra dönmek zorunda kaldım. Son gün kamp yaptığım Akçakeçili çıkışı dışında neredeyse hiç çıkış olmayan, tarla ve traktör yollarından oluşan bir rota. Beğendiğim tek yer son gece kamp yaptığım Akçakeçilideki yer oldu. Benden başka tek bir yürüyüşçü görmedim, olmamasına da şaşırmadım. Eğer listenizde varsa biraz daha sonlara atabilirsiniz. Bu arada halk yol hakkında bilgiye sahip değil, yürüyüşçüyü turist sanıyorlar. Neden yürüdüğünüzü söyleyince de çok net olarak senin aklın yok mu diyorlar :)

Antalya tekirova da Yıldırım camping 150 tl , Adrasan da 100 liradan başlayan fiyatlar var campingler de t.kahvesi 35 çay 20 gözleme fiyatları 100 ve üzeri mekana göre genel olarak çok fazla camping yüzü görmemeye çalıştığım için daha fazla genel bilgim yok 8 Ekim itibarı ile diyebileceklerim bu kadar.

Geri