Uzun Mesafe Yürüyüşleri İçin Çanta Önerisi

erenaytac

Yeni Üye
Herkese merhabalar. Uzun mesafe yürüyüşlerim için 30-50 litre arasında sırt çantası arıyorum. Çerçeveli ya da çerçevesiz olması çok fark etmez, çantada önemsediğim şey hafif olması (mümkünse 1kg altı) ve rahatlığı. Bütçe olarak sanırım 1200-1300 TL’ye kadar çıkabilirim. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Herkese merhabalar. Uzun mesafe yürüyüşlerim için 30-50 litre arasında sırt çantası arıyorum. Çerçeveli ya da çerçevesiz olması çok fark etmez, çantada önemsediğim şey hafif olması (mümkünse 1kg altı) ve rahatlığı. Bütçe olarak sanırım 1200-1300 TL’ye kadar çıkabilirim. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.
Arkadaşım ekipman bölümünde çanta satan bir arkadaşımız da var ,daha fazla bilgide son dönemde ki zam furyası yüzünden istediğin rakamlara ancak decathlondan bulabilirsin gibi duruyor maalesef. Çok esnaf var ki fiyatlara yetişemedikleri için artık etiketleri döviz olarak yazıyorlar. Eğer yurt dışından getirme şansın varsa ancak daha iyi bir şeyler alabilirsin bir kaç yıl eski modellerden.

Selamlar öncelikle.
Bildiğim kadarıyla ve maalesef bahsettiğiniz fiyat aralığında 1kg altı bir çanta bulmak mümkün olmayacak. Hatta o fiyata eli yüzü düzgün bir çanta bulmak mümkün mü ondan bile emin değilim.
Yurtdışı alternatifler de artık kargo ve gümrük vergileri yüzünden pek iç açıcı değil.
İkinci ele yönelmek sanırım en mantıklısı.

Geri