Teknik Ekipmanlar Nikwax Kullanım Tavsiyesi

sefa_y

Yeni Üye
Merhabalar
North Face Diablo pantolon için nikwax tech wash önerir misiniz nikwax tech wash ile yıkadıktan sonra tx direct wash ile ikinci yıkama yapmayı düşünüyorum ?
North Face Evolve II Triclimate ceket içinde aynı işlemi düşünüyorum

Son düzenleme:
Selamlar
Su geçirmez / nefes alabilir pantolon ve ceketlerinizi evet nikwax tech wash ile yıkayın. Ama ben tx direct wash ile ikinci yıkamayı yapmak yerine, ilk yıkamanın ardından malzeme ıslakken tx direct sprey uygulamanız öneririm. Oldukça başarılı sonuç veriyor.

Selamlar
Su geçirmez / nefes alabilir pantolon ve ceketlerinizi evet nikwax tech wash ile yıkayın. Ama ben tx direct wash ile ikinci yıkamayı yapmak yerine, ilk yıkamanın ardından malzeme ıslakken tx direct sprey uygulamanız öneririm. Oldukça başarılı sonuç veriyor.
North Face Evolve II Triclimate ceketi tech wash ile yıkadım ardından tx direct wash ile tekrar yıkadım sonuc gayet başarılıydı.
Yağmurlu bir havada deneyip görmüş olacağım.
North Face Diablo pantolonuda yıkacağım hatta öncesi ve sonrası diye video çekmeyi düşünüyorum fakat pantolon için tech wash kullanmayıp direk tx direct wash ile yıkasam mı diye kararsız kaldım ?

Bende TNF'nin pahalı iki tane polartec poları var. Techwash bitince hadi dedim bir tanesini normal deterjanla yıkayayım. Kadife gibi malzeme makinadan çıktığında topak topak oldu. Tek sıkıntı normal deterjana kıyasla çok pahalı olması. Tek bir kutu techwash ancak 5-6 yıkama yapar.

yurt dışında 5 ve 25 litrelik tech wash satılıyor, ancak bizde yok. Böyle 200-300 ml ile olacak iş değil yani.

nikwax-5-litre.jpgnikwax-25-litre.jpg

Geri