Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

Su geçirmez, nefes alabilir ceket tavsiyesi

Zıpkıncı

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,

Sualtı sporlarından sağlık sebebiyle uzak durmam gerektiği için çok seveceğimi düşündüğüm bir başka doğa sporu olan yürüyüş ve dağcılığa yönelmek istiyorum.

Çeşitli kamp malzemelerini şimdiden satın almaya başladım, fakat fiyat olarak pahalı olan bot, ayakkabı, sırt çantası, ceket gibi malzemeleri bu konuda deneyimi olan arkadaşlardan tavsiye alarak satın almayı düşünüyorum.

Örneğin bu pazar günü grup olarak yürüyeceğiz, yürüyüş botum olmamasına rağmen faaliyete spor ayakkabısı ile katılacağım. Acele edip paramı sokağa atmak istemedim. Yürüyüşte birkaç kişiden bu konuda görüş aldıktan sonra marka modelleri araştırmayı düşünüyorum.

Sizden beni uzun vadede tekrar yatırım yapmaya zorlamayacak, yani satın aldıktan sonra birkaç yıl en az sonbahar ve kış aylarında giyebileceğim, terlediğimde içimi vıcık vıcık su içinde bırakmayacak kaliteli, nefes alabilir bir outdoor ceket tavsiye etmenizi rica ediyorum.

Bütçe konusunda çok üst rakamlar olmadıkça bir sıkıntım yok. 500-1000 TL arası bir rakamı bu iş için ayırabilirim. Dediğim gibi pahalı olsun, ancak uzun süre sorunsuz kullanabileyim.

Aynı düsturu dalış yaptığım zamanlarda da benimsemiş biri olarak ucuz malzeme satın almaya karşıyım. Ucuz kalitesiz malzeme alacağıma hiç almam daha iyi, çünkü ucuz malzeme mutlaka ama mutlaka yarı yolda bırakır, tekrar aynı ürüne para ödemek zorunda kalırsınız.

madem 1000 liraya çıkabiliyorsunuz, 1300 liraya da çıkarsınız.

http://www.dogaspor.net/THE-NORTH-FACE-M-POINT-FIVE-JACKET-TNF-BLACKTNF-BLACK-CEKET,PR-615989.html

bunu alın, diğer mesajlarınızı da okudum, bu işleri ilerleteceğe benziyorsunuz, 4-5 sene başka ceket satın almanıza gerek kalmaz.

içine de kaliteli bir polar ceket uydurursunuz.
1300 gibi fiyatla arkadaşı doğa sevdasından soğutmış olmayalım :). daha uygun polarıda dahil olmak üzere aynı markanın 500 civarları farklı ürünlerede bakabilir aslında. su geçirmezliğinin sizin tavsiye ettiğiniz modeli kadar elbette olmaz ama işini

Geri