Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

St Paul yolu hakkında bilgiler

Zıpkıncı

Yeni Üye
St Paul yolunu yürümeyi düşünüyorum. Internet'te çok sağlıklı bilgilere erişemedim. Bildiğim kadarıyla bir kitap var, ancak doyurucu bilgiler içerir mi hiçbir fikrim yok. Aranızda yolu yürüyen veya Eylül ayında yürümeyi düşünen var mı acaba?

Bildiğim kadarıyla iki rota mevcut. Her iki rota da Antalya'dan başlayıp Isparta'da bir Antik kentte son buluyor. Acaba hangi rota görmeye daha değer?

Bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

st-paul-yolu-topo-harita.jpg

rota yukarıdaki gibi. iki yol var. kovada gölünün kuzeybatısında birleşiyor. Isparta Yalvaç'ta başlayıp Antalya Perge Antik Kenti veya Aspendos'ta bitirebiliyorsunuz.

arkadaş yukarıda harita ve gps dosyasının linkini paylaşmış. bu yolu nasipse yürümeyi düşünüyorum. yürümeden pek birşey söylemek mümkün değil. bu yıl kovada gölü civarında gezdik. doğa çok güzel. yerlisi biraz yabani geldi. umarım problemsiz bir yürüyüş olur.

Geri