Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

Öğrenci İçin Uygun Fiyatlı Çadır Önerisi

ametsmsek

Yeni Üye
Zamanında aldığım yarım yamalak kullanabildiğim çadırımı değiştirmek istiyorum.
Fazla bir bütçem yok maksimum 450 liraya çıkabiliyorum. Bütçe düşük farkındayım ama öğrencilik hali. Bu fiyata göre performansı yüksek olan çadır önerebilir misiniz?
Genellikle kış haricindeki mevsimlerde kullanılacaktır.
Havalandırması iyi, nisbeten hafif ve yağmura dayanıklı...

Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Zamanında aldığım yarım yamalak kullanabildiğim çadırımı değiştirmek istiyorum.
Fazla bir bütçem yok maksimum 450 liraya çıkabiliyorum. Bütçe düşük farkındayım ama öğrencilik hali. Bu fiyata göre performansı yüksek olan çadır önerebilir misiniz?
Genellikle kış haricindeki mevsimlerde kullanılacaktır.
Havalandırması iyi, nisbeten hafif ve yağmura dayanıklı...

Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim :)
merhaba , geçen sene aldığım arpenaz fresh&black 3 çadırı tavsiye ederim. yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. 2 kişilik kamplar atıyorsanız şayet çok güzel. ben biraz konforu seviyorum o yüzden 3 kişilik aldım sen yine kendi isteklerin doğrultusunda ilerleyebilirsin. çadırın içi sıfır ışık geçiriyor. sabah güneş ışına uyanma veya hamam gibi uyanma derdi yok. tavsiye ederim belirttiğiniz bütçe civarında.

Çadırı sırtta uzun mesafeler taşıyacak mısınız? Yoksa kamp yerinize yada çok yakınına kadar araçla mı ulaşacaksınız? Bir de çadırda kaç kişi konaklamayı düşünüyorsunuz? Bu soruların cevaplarına göre öneri verirsek daha sağlıklı olur.

Geri