Likya yolu yürüyüşçü

Ahmet karaca

Yeni Üye
Merhaba , 5 şubat tan sonra likya yoluna baslayip ya bitirmek istiyorum yada 15 - 20 gün sıkılana kadar yürüyeceğim .

daha önce yürümüştüm tecrübeliyim , antalya veya fethiye den baslayacagim hep kamp atacagim yada 4 5 günde bir pansiyon - camping gibi yerlerde kalirim diye dusunuyorum , ekipmanim hafif 8 9 kg i geçmez dagcilik kampcilik tecrubem epey var okuyorum . ankara dan yola gidecegim baslangica katilmak isteyen olursa aşagiya yazabilir .

Merhaba. Yürüyüş planlamanızı detaylı olarak belirtirseniz yürümeyi düşünen arkadaşlar sizinle iletişime geçebilirler. Örneğin “1.gün x etaplarını yürüyüp y bölgesinde veya z konaklama yerinde olacağım, ikinci gün şu etapları yürüyüp a noktasında kamp atacağım” vb. Mevsime uygun ekipmanlar almayı ve gerekli kontrollerini yapmayı ihmal etmeyin. Şimdiden size iyi yolculuklar dilerim. Keşke zamanım olsa da size katılabilsem.

arkadaslar çok ama çok istediğim bir yurume dusuncem vardi ancak hem bute kaldim o sebeple erteledim hemde bitince hava sicakliklari çok düştü denize girmek kamp vs epey soğuk eziyetli olur dedim yagmur da vardi . 15 subat gibi yuruyebilirim diyordum 6 subatta deprem oldu iptal ettim . buyuk iht. vize sinavindan sonra belki mayıs ortası gibi tekrar dusunecegim saglicakla kalın

Son düzenleme:
arkadaslar çok ama çok istediğim bir yurume dusuncem vardi ancak hem bute kaldim o sebeple erteledim hemde bitince hava sicakliklari çok düştü denize girmek kamp vs epey soğuk eziyetli olur dedim yagmur da vardi . 15 subat gibi yuruyebilirim diyordum 6 subatta deprem oldu iptal ettim . buyuk iht. vize sinavindan sonra belki mayıs ortası gibi tekrar dusunecegim saglicakla kalın
Dostum mayıs ayı içerisinde kesinleştirdiğiniz bir tarih oldu mu , hala iş ararken baharı boş geçmemeyi düşünüyorum eğer isterseniz siz de

Geri