Kovea Titanium Ocak

mustafa

Süper Üye
Merhaba,

Kamp ocağı almam gerekiyor, sahibinden de gezerken Kovea Titaniuma rastladım, daha önce kullanmadım hiç, bir fikri olan var mı? Vidalı diyor, normal bizim aldığımız nurgaz ocaklara uyacaktır diye düşünüyorum.

Linkler:

Sahibinden linki

kovea nın kendi sitesi

Kovea nın fireman modelini aldım.İlk defa geçen hafta likya yolunda kullandım.Hiç memnun değilim.Her tarafı oynuyor.Yazık 240 lira çöpe gitti.Ağırlık az olsun diye bunu aldım ama fiyasko.Hedefim bir tane orgaz alıp işi bitirmek.Arkadaşımda var son derece memnun.Koveanın kartuşa uyma sorunu yok.Hem evolite hemde nurgaz tüpte kullandım.

Sadece ağırlık farkı var.Hepsi gazı deliklere yönlendiriyor bu kadar.Büyük bir teknoloji farkı olduğunu sanmıyorum.

Kovea nın fireman modelini aldım.İlk defa geçen hafta likya yolunda kullandım.Hiç memnun değilim.Her tarafı oynuyor.Yazık 240 lira çöpe gitti.Ağırlık az olsun diye bunu aldım ama fiyasko.Hedefim bir tane orgaz alıp işi bitirmek.Arkadaşımda var son derece memnun.Koveanın kartuşa uyma sorunu yok.Hem evolite hemde nurgaz tüpte kullandım.
Hocam aldığınız üründe bir üretim hatası vs olabilir. Çünkü kovea fireman ı mı 2011 den beri kullanıyorum. En küçük bir sorunla karşılaşmadım. Bence aldığınız yer ile görüşün.

Hocam aldığınız üründe bir üretim hatası vs olabilir. Çünkü kovea fireman ı mı 2011 den beri kullanıyorum. En küçük bir sorunla karşılaşmadım. Bence aldığınız yer ile görüşün.
İnternet sitesinden aldım umarım sorun çozülür.Alttaki iki vida sürekli gevşiyor.

Geri