Kışın Şehirde Kullanılabilecek Bot

ogzhnkrdmn

Yeni Üye
Merhabalar,

Öncelikle herkese selamlar. Siteyi tesadüfen buldum. Türkiye sınırları içerisinde başarılı bir forum bence. Çok fazla gezmedim forumu yalan söylemeyeyim belki başka biri açmış olabilir konu ile ilgili bir başlık. Soruma gelecek olursam, kışın şehir içinde kullanmayı düşündüğüm Salomon X Ultra 4 Mid Winter modeli. Şehir şartları için fazla mı? Tabanı kayar mı? vs. sizlerin değerli yorumlarınızı bekliyorum. Deri önerisi oluyor kış için varsa onlar içinde açığım. Teşekkürlerimi sunuyor iyi günler diliyorum.

@ogzhnkrdmn
Öncelikle hoş geldiniz.
Şöyle söyleyeyim doğa sporlarına yönelik üretilmiş görece sert(çoğunlukla vibram) tabanlı botlar, asfalt, kaldırım gibi doğal olmayan zeminlerde kayma yapabiliyor.
Amaç sadece su geçirmezlik ve ayağı sıcak tutmaksa daha ekonomik çözümler düşünülebilir. Amaç arazide de kullanmaksa bu bütçeye goretex membranlı vibram tabanlı daha iyi botlar bakılabilir bence.
Şunun gibi

@Everhard
Yorumunuz için teşekkürler öncelikle. Önermiş olduğunuz bot güzel bir bot lakin sizin de bahsettiğiniz gibi vibram taban kullanıyor. Yakın gelecekte araziye pek çıkamayacağımı düşünüyorum. O yüzden sanıyorum kauçuk tabanlı bir bot şehirde daha iyi iş görebilir düşüncesine girdim. Timberland marka botlar daha uyumlu mu sizce?

Geri