Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

İkinci el kamp yürüyüş malzemeleri ve hijyen

Zıpkıncı

Yeni Üye
hangi malzemeleri ikinci el alıp hangilerini sıfır satın almayı düşünüyorsunuz? Örneğin tulum gibi kişisel hijyenin de işin içine girdiği ürünleri ikinci el satın almak sıkıntı yaratmaz mı?

ayakkabı ve botlarda da aynı durum söz konusu. mantar koku gibi sorunlara nasıl çözüm buluyorsunuz? bu işlere yeni girdiğim için soruyorum.

örneğin ben tulum ve ayakkabı/bot ikinci el hayatta satın alıp kullanamam. böyle bir hassasiyetim var.

tulum, ayakkabı, eldiven, giysi gibi malzemeleri sıfır almak çok önemli. sadece hijyen olarak bakmayın... bu malzemeler yanlış yıkandığında, hatalı bakım uygulandıklarında performanslarından çok şey kaybedebiliyor.

sırt çantası, kazma, kürek, bıçak, tencere, tava, ocak, çadır gibi malzemeler dışında ikinci ele sıcak bakmıyorum.

Numan cok dogru bir konuya deginmis. Yuksek isida goretex ceket yikanirsa pert olur. Gunluk olarak kullandigimi deterjanla kaz tuyu tulum ceket veya eldiven yikanirsa pert olur. İslak ayakkabi kaloriferde kurutulursa pert olur. İslak ayakkabi bir hafta posette islak nemli bekletilirse pert olur. Cadir tasima kilifinda nemli kalirsa pert olur.....

Geri