Hangwagturkiye.com

Önerstlm

Yeni Üye
Selamünaleyküm arkadaşlar . Hanwag dağ yürüyüş ayakkabılarından almak istediğim için bi araştırma içine girdim . Türkiye de bi site buldum fakat bana sahte gibi geldi bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Siteye biraz baktım beğendiğim bir modelin fiyatı 946 tl aynı modele amazon com tr den baktım 3958 tl.Bu kadar fiyat farkı beni ürküttü.

Bende fiyatlara şaşırdım . Yalnız site orijinal sitesiyle aynı şekilde içerik olarak . Sitede numarada yok .

Hanwag üreticisine mail attım onlarda sitenin sahte olduğunu söylediler gereğini yapacaklar lütfen dikkatli olalım. Maile gelen cevap
Hi ,

We are very sorry to hear this.

This web site hanwagturkiye . com is not one of our authorized resellers and we have reported the site to our security team. We recommend that you contact your bank and we hope you can get your money back if you placed an order with them.

We are working very hard against the distribution of counterfeits and fraud.

We have a distributor in Turkey. Is there a particular model/size you are interested in? Please let me know if you want me to forward your inquiry, and also great if you could advise in which city you live.

Med vänlig hälsning, Kind regards,
Stina

Geri