gps li saatlerin normal gps ile aralarındaki farklar hakkındaki görüşleriniz

bordox

Yeni Üye
ben suunto ambit 2 black hr kullanıyorum. örneğin cok hızla nükseden yükselmelerde altimetre gerçek değerlere ulasmıyor ve gerçek değerde bilgi alamıyorsunuz.

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    585.9 KB · Görüntüleme: 2
Aynisinin sapphire modeli var yalovada deniz seviyesinde kalibre edip uludag zirvede baktim 70 mt hataliydi. Garmin gps de goturdum yanimda 3 mt hata ile en yakin sonucu el tipi gps verdi.

Suuntolar bisiklet kosu yuzme gibi aktiviteler icin uygun. Dagda süs niyetine tasinir.

Aynisinin sapphire modeli var yalovada deniz seviyesinde kalibre edip uludag zirvede baktim 70 mt hataliydi. Garmin gps de goturdum yanimda 3 mt hata ile en yakin sonucu el tipi gps verdi.

Suuntolar bisiklet kosu yuzme gibi aktiviteler icin uygun. Dagda süs niyetine tasinir.
almadan önce cok arastırdım altimetresi için uçaktakiler kadar hassas oldugunu söyleyen yorumlara denk geldim ancak beni şaşırtan yönlerine son zamanlarda şahit olmaya başladım. detaylı karsılastırmalar yapıcak fırsatımda olmadı hiç. ama yazan arkadaslar olursa bizde aydınlanmış oluruz

handikapları konusunda aydınlatılıca yönünde bi başlık vardı face sayfanızda ama gerçekleşmedi sanırım. yaparsanız cok faydalı oluca kanaatindeyim.

işte tam o tarihte Canon 6d vardı sattım, parasını da yedim çatır çutur.. bu ay sonu niyetim var sony a6000 almayı istiyorum. bu tip çekimler için fazlasıyla yeterli bir makina.

bir de gopro silver çaktım mı çok güzel çekimler yapılabilir.

Geri