Goretex bot tavsiye önerileriniz nedir

Mehmet26

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba ben dağ yuruyusleri için goretex bot almak istiyorum önerileriniz nedir ben bu 3'ü arasında kaldimScreenshot_2020-06-25-19-13-51-337_com.facebook.katana.jpgScreenshot_2020-06-25-19-13-07-964_com.facebook.katana.jpgScreenshot_2020-06-25-19-13-23-410_com.facebook.katana.jpg

AKU iyi bir üretici pişman olacağınızı sanmam.
Bir de denk getirirseniz kampanyalı falan bu fiyat bandında Asolo da bakabilirsiniz.

aku trekker lite 3 öneririm. Türkiye'de satılıyor ancak elde kalmış lite 2 versiyonu gazlıyorlar. dikkat edin.
Trekker Lite 3 @Alaattinin Kafa Lambası nın belirttiği gibi güzel model.
Bu arada numarası varsa paylaştığım linkteki Türkiye fiyatı daha uygun.

@Everhard galiba yeni parti (yeni ithal) ayakkabı ve botlar çok pahalı olacak. %30 ilave ötv var di mi? Eykül sonuna kadar böyle galiba, eylül'den sonra %10 yapacaklar.
Maalesef aynen öyle. 1 Ekim itibariyle düşeceği söylendi. Ancaaaak...
1999 da deprem vesilesiyle geçici olarak gelen ötv nin 21 yıldır bi tarafımızdan çıkmadığını hesaba katarsak, mevcut ekonomik tabloda da bu gümrük vergisi artışının kalıcı olacağı düşüncesindeyim.
Sonuç olarak, 600-700 liralara bilindik üreticilerin botunu bulan direk alsın derim. İhtiyaç olan diğer ekipman için de aynı şey geçerli. Şu anki fiyatları mumla arayacağız. Geçen sene 400 liraya almadığım Keen newport sandalet an itibariyle 750 lira :(

Geri