Garmin İçin Ücretsiz Türkiye Topoğrafya Haritası

Merhabalar, google üzerinde yaptığım yaklaşık 10 saniyelik arama sonucu bu bilgiye erişebildim. Sizin için aşağıya ekliyorum.

Ekli dosyalar

• Turkey_topografik_haritasi.jpg
    Turkey_topografik_haritasi.jpg
    152.2 KB · Görüntüleme: 35
Sayfada "indirmek için tıklayın" yazan yere tıklayın. Google Drive penceresi açılacak. Açılan pencerede "İndir" tıklayın. Bir sonraki ekranda "Yine de indir" deyip indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Bilgisayarınızda Winrar veya Winzip kurulu olsun. Dosya indikten sonra, açmak için tıkladığınızda şifre soracak. Şifre küçük harfle ve bitişik şekilde outdoorhaber

Sonraki adımları siteden takip edin, takıldığınız bir yer olursa, burada sorunun ne olduğunu ifade ederseniz elimden geleni yaparım.

indirdikten sonra klasördeki dosyayı açıyorum ,şifreden sonra yüklüyor ,sonra açılıyor ve ne görüyorum ,haritayı göremiyorum ,gördüğüm
Sayfada "indirmek için tıklayın" yazan yere tıklayın. Google Drive penceresi açılacak. Açılan pencerede "İndir" tıklayın. Bir sonraki ekranda "Yine de indir" deyip indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Bilgisayarınızda Winrar veya Winzip kurulu olsun. Dosya indikten sonra, açmak için tıkladığınızda şifre soracak. Şifre küçük harfle ve bitişik şekilde outdoorhaber

Sonraki adımları siteden takip edin, takıldığınız bir yer olursa, burada sorunun ne olduğunu ifade ederseniz elimden geleni yaparım.

Olmuyor dosiya açıldında haritayı göremiyorum. Disk görüntüsü dosiyası bozuk yazıyor.

ekran.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Güzel abim, siz bu aşamaya gelemediyseniz, el tipi gps cihazını nasıl kullanmayı düşünüyorsunuz? Zipli (sıkıştırılmış) dosyanın içinde iki tane img uzantılı dosya var. Bunları bilgisayarda çalıştırmayacaksınız (anladığım kadarıyla bunu yapmaya çalışıyorsunuz), bu iki dosyayı Outdoor Haber'de tarif edildiği gibi GPS cihazının içindeki harita klasörüne taşıyacaksınız. Sonra da cihazın ayarlarından bu haritaları aktif hale getireceksiniz. Çevrenizde bu işlerden anlayan, sıkıştırılmış dosya açıp dosyaları bir yere kopyalamayı bilen, teknoloji ile arası iyi birileri varsa yardım isteyin.

Teşekür ederim ,hata bende bilgisayarda haritayı görürüm diye açıyorum . Çevremde birisini bulup yardım alırım umuyorum. Bilgisayardan fazla anlamıyorum ,başarırsam size bildiririm , Size çok teşekür ederim ❤️☕❤️

Geri