FORCLAZ TREK 100 ÇADIR

St0r

Yeni Üye
Selamlar, önceden düşündüğüm modeller satıştan kalıp yerine Forclaz Trek serisi çadırlar eklenmiş TREK 100 2 modeli ağırlık ve tek kişi kullanımı olarak çok uygun geldi. Yeni ürün olduğu için yorum da bulamadım. Alt tentesinin ince olduğunu biliyorum. Bu incelik çok sıkıntı olur mu ? Ayrıca ön pol'u "U" şeklinde bir parça, kırılma vb. durumlarda nasıl bir çözüm izleyebilirim. Kullanan veya tavsiye vermek isteyen olursa bekliyorum. Teşekkürler

edit: ürün linki https://www.decathlon.com.tr//trek-100-cadir-id_8556121.html

Selamlar, önceden düşündüğüm modeller satıştan kalıp yerine Forclaz Trek serisi çadırlar eklenmiş TREK 100 2 modeli ağırlık ve tek kişi kullanımı olarak çok uygun geldi. Yeni ürün olduğu için yorum da bulamadım. Alt tentesinin ince olduğunu biliyorum. Bu incelik çok sıkıntı olur mu ? Ayrıca ön pol'u "U" şeklinde bir parça, kırılma vb. durumlarda nasıl bir çözüm izleyebilirim. Kullanan veya tavsiye vermek isteyen olursa bekliyorum. Teşekkürler

edit: ürün linki https://www.decathlon.com.tr//trek-100-cadir-id_8556121.html
merhaba 2.6 kg bana fazla bir agirlik gibi geldi gercekten ciddi ciddi ruzgar alicak karadeniz yaylasi yada yuksek irtifali yerler haric gereksiz agirlik yapmis olursun naturehike cloud up 1-2 yada lanshan 1-2 ye bakmani oneririm aliexpresten

TREK 100 2 modeli ağırlık ve tek kişi kullanımı olarak çok uygun geldi.
Hocam 2,6 kilo tek kişilik bir çadır için fazlaca ağır. Neden iki kişilik olarak geçen bu çadıra tek kişilik diyorum; 1,20 m genişlik bence iki kişinin konaklaması durumunda havale geçirtecek kadar az bir alan. Eski versiyon naturehike cloud-up 1 bulursanız hem 1100 gram ağırlığında hem de 100 cm civarı iç genişlik sunuyor. Ayrıca paket hacmi de çok daha küçük. 100 dolar civarındaki fiyatı da forclaz dan sadece 60 lira fazla.

İyi güzel, çok güzel çadırlar tavsiye ediliyor fakat 100 dolar dediğimiz çadırlar bile artık dış verigisi, iç vergisi, kargosu, kur farkı vb. derken çok fazla cep yakıyor, yurt içerisinde. Ayrıca decathlon dışında outdoor mağazaları üretimden kalkmış raf ömrü dolmakta ürünleri ısıtıp ısıtıp satıyor deniliyor. 2.6 kilonun fazlaca ağır olduğunun farkındayım fakat fiyat ve güvenilir outdoor mağaza olarak alabileceğim en uygun çadır bu gibi gözüküyor.Naturehike cloud up ülke içerisinde 1.300-1400TL o fiyata çıkacak olsam ferrino lightent 1 alırdım muhtemelen. 600-700 TL bir bütçe ile güvenilir bir outdoor mağazadan hafif ve sıkıntı çıkartmayacak bir model var ise pek ala.

İyi güzel, çok güzel çadırlar tavsiye ediliyor fakat 100 dolar dediğimiz çadırlar bile artık dış verigisi, iç vergisi, kargosu, kur farkı vb. derken çok fazla cep yakıyor, yurt içerisinde. Ayrıca decathlon dışında outdoor mağazaları üretimden kalkmış raf ömrü dolmakta ürünleri ısıtıp ısıtıp satıyor deniliyor. 2.6 kilonun fazlaca ağır olduğunun farkındayım fakat fiyat ve güvenilir outdoor mağaza olarak alabileceğim en uygun çadır bu gibi gözüküyor.Naturehike cloud up ülke içerisinde 1.300-1400TL o fiyata çıkacak olsam ferrino lightent 1 alırdım muhtemelen. 600-700 TL bir bütçe ile güvenilir bir outdoor mağazadan hafif ve sıkıntı çıkartmayacak bir model var ise pek ala.
aslinda aliexpress magazasindan çok fazla satin alinan ürünler ornegin 200+ urun satilmis urunler gayet guvenli o konuda aliexpresse guvenebilirsiniz bence . 6-7 yildir msr hubba nx den tutun bushcraft çadırlara tarplara hamak kampina kadar herseyi denedim bir urunu sevmememdeki temel sebep agirlikti şuan bug bivak ile seatosummit silnylon panço yu kullaniyorum agirligi 400~ gr. araba ile keyif kampi yapmak icin dusunuyorsaniz alacaginiz cadiri migrostaki cadirlarda is gorur ama sirtcantasiyla bir etkinlik icin dusunuyorsaniz bir sure sonra cadir degistirmek isteyebilirsiniz naturehike cloud up 1 almistik is yerinden arkadasima 375 tl +vergi idi ozamanlar gayet memnun indirim v.s leri takip etmenizi oneririm birde saticiya kargo fiyatini az yazmasini soyleyebilirsiniz tax az olabilir .

Son düzenleme:
Naturehike VIK - 1 var. https://bit.ly/2PIRIwN Çok hafif. Klasik tek kişilik çadırlar gibi dar değil. Tek kişi için fazlasıyla yeterli alan var. Kargo dahil 126 dolara mal oluyor. Hatta indirim kuponuyla daha da az rakama mal edilebilir. Türkiye'de 1800 lira civarına satıyorlar. Naturehike-Vik-1-11.jpg

Geri