Template errors

• Template public:PAGE_CONTAINER: [E_DEPRECATED] Creation of dynamic property XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::$XT_footer is deprecated (src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/TL.php:50)

Denizlere elveda, merhaba yürüyüş

Zıpkıncı

Yeni Üye
8 yıldır şnorkelle dalış yaptıktan sonra son birkaç yıl tüpsüz dalışa yöneldim. Benim için tarif edilemez bir duygu olan dalmayı maalesef sağlık sorunları yüzünden, daha doğrusu doktorumun dalmanın beni felç edebileceği konusunda ikaz etmesinin ardından bırakmak zorundayım.

Yavaş yavaş kamp malzemelerini dizmeye başladım. Doğa'da yürümenin, zirveleri zorlamanın da benim için bir tutkuya dönüşeceğine eminim. Bugüne kadar elbette kamp tecrübelerim oldu, ancak çoğu deniz kenarında konaklama amacıyla yapılan birkaç günlük faaliyetlerdi.

Herhangi bir etkinlik duyuru listeniz varsa takip etmeyi çok isterim. Sizlerden öğreneceğim çok şey olduğuna inanıyorum.

Selamlar saygılar

hiç kafana takma 8 yıl boyunca uğraşmışsın yeterince haz almışsındır. denizden sıkılıp dağlara merak sarmışsın gibi düşün :) facebookta bir sürü grup var. örneğin zirve dağcılık yurt çapında pek çok ilde temsilcilikleri bulunan bir grup. onlarda iletişim kurup haftasonu yürüyüşlerine katılabilir, hatta bu işi ilerletmek istiyorsan dağcılık eğitimlerine kayıt olabilirsin.

8 yıldır şnorkelle dalış yaptıktan sonra son birkaç yıl tüpsüz dalışa yöneldim. Benim için tarif edilemez bir duygu olan dalmayı maalesef sağlık sorunları yüzünden, daha doğrusu doktorumun dalmanın beni felç edebileceği konusunda ikaz etmesinin ardından bırakmak zorundayım.

Yavaş yavaş kamp malzemelerini dizmeye başladım. Doğa'da yürümenin, zirveleri zorlamanın da benim için bir tutkuya dönüşeceğine eminim. Bugüne kadar elbette kamp tecrübelerim oldu, ancak çoğu deniz kenarında konaklama amacıyla yapılan birkaç günlük faaliyetlerdi.

Herhangi bir etkinlik duyuru listeniz varsa takip etmeyi çok isterim. Sizlerden öğreneceğim çok şey olduğuna inanıyorum.

Selamlar saygılar

başınızdan ne geçti sakıncası yoksa sorabilir miyim? sevdiğiniz bir spordan ayrı kalmak çok üzücü olmalı... :(

Geri