Ateş Başlatıcı Magnezyum Çubukları

rica ederim..
sonuçta herkes kesesine göre veya hiç katılmasamda doğada (kibrit,çakmak) vb gibi ateşleyicilerle ateş yaksada mg çubuklarının o anki ambiansa daha uygun olduğunu şahsımca kanaat ederim...
piyasada biraz daha fazla verip ömür boyu kullanacağınız bir ürün...Ben bu ürünü okuduysanız çok ama çok araştırarak buldum...Ayrıca kendi çapımda amatörce doğa ve kamp meraklısıyım..Forumda en azından benden daha tecrübeli kişilerin bu konuda daha bilgili ve doğru yönlendirici olmalarını beklerdim ama maalesef olmadı...
Bu arada ürün oldukça profesyonel ama dediğim gibi bu kadarına gerek varmı diye sorsanız tartışmalı bir konu...Ama bence var...Benim görüşüm sadece..
Linkteki kişiyi tesadüfen buldum..bertram isminde..onun yazılarını ve yorumlarını takip ederek bu ürüne ulaştım...
mg çubukları arasında sıcaklık olarak en fazla ilk ateşlemede ısıyı veren ve her türlü soğuk iklim koşullarında kullanılan tek ürün..
saygılar...

rica ederim..
sonuçta herkes kesesine göre veya hiç katılmasamda doğada (kibrit,çakmak) vb gibi ateşleyicilerle ateş yaksada mg çubuklarının o anki ambiansa daha uygun olduğunu şahsımca kanaat ederim...
piyasada biraz daha fazla verip ömür boyu kullanacağınız bir ürün...Ben bu ürünü okuduysanız çok ama çok araştırarak buldum...Ayrıca kendi çapımda amatörce doğa ve kamp meraklısıyım..Forumda en azından benden daha tecrübeli kişilerin bu konuda daha bilgili ve doğru yönlendirici olmalarını beklerdim ama maalesef olmadı...
Bu arada ürün oldukça profesyonel ama dediğim gibi bu kadarına gerek varmı diye sorsanız tartışmalı bir konu...Ama bence var...Benim görüşüm sadece..
Linkteki kişiyi tesadüfen buldum..bertram isminde..onun yazılarını ve yorumlarını takip ederek bu ürüne ulaştım...
mg çubukları arasında sıcaklık olarak en fazla ilk ateşlemede ısıyı veren ve her türlü soğuk iklim koşullarında kullanılan tek ürün..
saygılar...
Benim için değerli bi yazıydı yazdıklariniz bende sizinle aynı görüşteyim, ormana gidince teması gereği eğer mecbur kalınırda ateş yakılırsa çakmak çıkarıp sigara yakar gibi yakmak yerine bu sistem daha güzel tabi zevk meselesi bende sizin gibi seviyorum magnezyum çubuklarını.Ayrica bu adami youtubede takip ediyorum bende.

Merhaba aynı üreticiden farklı bir model magnezyum çubuk aldım. altıgen olanlarını tercih ettim sürtünme yüzeyi fazla oluyor diye. benim merak ettiğim kargonun elinize ne zaman ulaştığı. USPS ABD'nin PTT'si. onun first class package hizmetiyle gönderdiler ama 8 ocaktan beri takip durumu güncellenmiyor. En son San Francisco dağıtım merkezinde kaldı. Türkiye'ye girince PTT ile gelecekse PTT kargonun sitesinden de takip edebilmem gerekmiyor mu? PTT kargo sonuç bulunamadı diyor. sizde süreç nasıl işledi acaba? gümrük ücretini kapıda mı ödediniz? takip edebildiniz mi aşamaları?

Geri