Asolo bot tavsiyesi

Ayağınıza giyeceğiniz ayakkabı/bot tamamen sizin ayak yapınıza özeldir. Eğer bot almaya karar vermişseniz, giyeceğiniz botun size zarar vermemesi yani rahat etmeniz en önemli kriter. Bu kriter botun tabanının kaymamasından veya dışa karşı koruma yapısından dahi daha önemli. Eğer almayı düşündüğünüz botları deneme şansınız varsa mutlaka deneyin, markadan markaya hatta modelden modele farklı kalıplarla karşılaşacaksınız. Bot almakla da işiniz bitmiyor, mutlaka doğru şekilde bağlamaya da ihtiyacınız var.

Şunu belirteyim ki eğer botunuzu yaz yürüşleri için düşünüyorsanız Gore-Tex teknolojisi ayaklarınıza yardımcı olmaktan çok zarar verecektir. Bu nedenle tercih edilmiyor.
 

N4vig4nt3

Yeni Üye
Geçen sene ekim gibi yds nin goretex botu ile yürümüştüm. Ciddi rahatsızlık verebilecek birşey yaşamadım. Almışken bari oda olsun mantığıyla tekrar goretex ve vibram olmasını istiyorum açıkçası. 39 numara denedim satıcıda ve olabilecegini düşünüyorum.
 

furemen

Süper Üye
Bot konusunda sabit fikirliyim. Sadece hangisini almaya karar veremedim.
Likya yolu yürüyorum
https://www.kutupayisi.com/urun/asolo-falcon-lth-kadin-gore-tex-trekking-bot bu modelin erkek versiyonunu kullanıyorum memnunum.Sizin attığınız modeller biraz daha ağır iş yükü için (Daha ağır sırt çantası ve parkurlar için)tasarlanmış.Yürüyüş arkadaşım
https://www.kutupayisi.com/urun/asolo-drifter-i-evo-gore-tex-kadin-trekking-botu-1 bu modeli kullanıyor,memnun ama falcon modeli daha iyi gibi.
 

Aptalestel

Süper Üye
Botunuzu mutlaka bir veya iki numara büyük almayı unutmayın. Koyu renk diğer renklere göre daha çabuk kirlenir ve tozu gösterecektir bu da aklınızda olsun. "Keen" de güzel ve kullanımı uzun ömürlü üreticilerden tavsiye edebilirim yine. Bot seçimim de benim tercihim deri aşırı terleme yüzünden. Bir de amazon yurt dışından da ürün getirebiliyor bir de gümrük ile uğraşmanıza gerek kalmadan burası ile aynı veya daha ucuza gelebiliyor fiyat bazında "Millet" yada " Asolo" nun diğer modellerini de görülür hem de.
 
Üst